O nas

Misją portalu Miejsca.org jest inspirowanie ludzi do podróży i odkrywania świata poprzez opisywanie nietypowych, mało znanych i najciekawszych miejsc i atrakcji turystycznych nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Na świecie jest bardzo dużo nieodkrytych lub niedocenianych atrakcji turystycznych. Serwis miejsca.org ma właśnie na celu pokazanie ich szerszej publice, odkrycie nieodkrytego, zobaczenia rzadko widzianego. Jeśli już skupiamy się na bardziej znanych miejscach, to zawsze staramy się wydobyć z nich coś nietypowego, jakąś mało znaną historię lub niesamowite informacje.

Znudziliście się Wieżą Eiffla, Bramą Brandenburską i Zamkiem na Hradczanach? Checie zwiedzić lokalne atrakcje lub odkryć nowe miejsca w swojej okolicy? Bez wątpienia jest to więc portal dla Was. Działa on w dużej mierze w oparciu o wpisy naszej podróżniczej społeczności, więc jeśli znacie jakieś obiekty, których jeszcze nie mamy w naszej bazie, zapraszamy do ich dodania.

Chcesz się z nami skontaktować?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, to nic prostszego! Wystarczy wypełnić ten formularz, a otrzymamy Twoją wiadomość i odezwiemy się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.