Skylodge, czyli nocleg w szklanej kapsuje zwisającej z urwiska

Na andyjskim klifie z widokiem na Świętą Dolinę (Sacred Valley, Urubamba, Peru) znajdują się trzy owalne szklane kapsuły, które zwisają z powierzchni skały. Nie jest to ani UFO, ani żadna sztuka artystyczna - jest to hotel, zwany Skylodge.

Szklane kapsuły noclegowe "Skylodge" jest własnością firmy turystycznej o nazwie Natura Vive, a te trzy apartamenty składają się na cały luksusowy hotel. Pokoje mają rozmiar małej kabiny samolotu i są przezroczyste ze wszystkich stron. Znajduje się tu sypialnia (głównie łóżko) oraz łazienka, w której na szczęście możemy zaznać trochę prywatności poprzez zasłony.

W szklanych kapsułach hotelowych Skylodge Adventure Suites (Urubamba, Peru) nie ma zbyt wiele do roboty, ale z drugiej strony ludzie nie przyjeżdżają tutaj po rozrywki i wygodę. Aby się tu dostać, musimy zjechać w dół na linie około 350 metrów, tak więc nie jest to miejsce dla wszystkich. Jednak kiedy już się na to zdecydujemy, "Skylodge" w Urubamba w Peru zachwyci nas przepieknym widokiem na otaczające nas Andy, rzekę oraz przelatujące w pobliży kondory.

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie
Strona miejsca

Adres

Pista 224 km. Urubamba-Ollantaytambo
Urubamba
Peru
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.