Pub Mug House

Pub Mug House to tradycyjny angielski pub położony wiosce Claines w Wielkiej Brytanii, którego historia sięga XV wieku.

Dokładna lokalizacja pubu znajduje się w pobliżu skrzyżowania Claines Lane z Cornmeadow Lane, na tyłach kościoła Claines. Położenie pubu jest takie, że trzeba przejść przez cmentarz kościoła lub bardzo blisko niego, aby do niego dojśść. Jest to jeden z dwóch pubów w Anglii, który znajduje się na poświęconym terenie.

Pomijając nietypową lokalizację, Pub Mug House w Wielkiej Brytanii składa się z czterech głównych pomieszczeń na parterze. Znajdziemy tu też jeden pokój na zapleczu oraz bar. Pokój na tyłach jest najczęściej używany przez gości w porze lunchu, dodatkowo roztacza się z niego widok na wzgórza Malvern. Sufity wewnątrz Mug House są dosyć niskie, a wiele ścian jest krzywych, gdyż drewniany budynek osiadał przez setki lat.

Komentarze
Zobacz na mapie

Adres

Claines Ln
Claines, Anglia
Wielka Brytania
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.