Podwodna Restauracja Subsix

W fantastycznym ośrodku Per Aquum Niyama na Malediwach turyści bawią się między dwiema prywatnymi wyspami. Mają wiele lokali gastronomicznych, ale zdecydowanie najbardziej wyjątkowa jest Subsix, znakomita restauracja sześć (stąd nazwa) metrów pod powierzchnią Oceanu Indyjskiego.

Aby wogóle zobaczyć Subsix, odwiedzający muszą przypłynąć łodzią motorową na wyspę Dhaalu Atoll na Malediwach. Podróż trwa 40 minut od stolicy Malé lub 15 minut od wysp Niyama Resort.

Wejście do podwodnej restauracji Subsix jest niepozorne, tylko tajemnicza para drzwi na szczycie krótkiego doku. Jednak to właśnie tam schodzi się trzy piętra pod falami do baru w kształcie małży. Budynek (zbudowany na lądzie, a następnie zatopiony pod falami) znajduje się w centrum kwitnącej rafy koralowej. Morskie anemonowe krzesła i delikatne niebieskie światło zapraszają gości do świata oceanu, nie mówiąc już o żółwiach, węgorzach i papugorybach pływających tuż za szkłem.

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie
Strona miejsca

Adres

PER AQUUM Niyama Resort
Kudahuvadhoo
Malediwy
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.