Podwodna Restauracja Red Sea Star

Niestety obiekt Podwodna Restauracja Red Sea Star został na stałe zamknięty.

Niewiele jest miejsc, w których można zjeść obiad, gdzie obok stołu znajduje się kolorowa szyba, za którą pływają ryby Morza Czerwonego. Każdy stół w restauracji ma dwa duże okna, jedno przy boku i jedno nad stołem. W nocy rafy koralowe wokół Podwodnej Restauracji Red Sea Star są delikatnie oświetlone światłem, zaprojektowanym tak, aby nie zakłócać delikatnego ekosystemu.

Podwodna Restauracja Red Sea Star w Eilacie w Izraelu to połączenie dwóch obszarów, jednego powyżej i jednego poniżej powierzchni. Nad powierzchnią znajduje się bar Metro, z którego roztacza się wspaniały widok na Zatokę Akaba. Pod powierzchnią podwodny obiekt z grubsza przypomina kształt gwiazdy, stąd nazwa tego miejsca. Oprócz podwodnej restauracji, kompleks posiada również podwodny bar o podobnej dekoracji, w tym podłogę pokrytą piaskiem, aby przypominała morze.

Dziesięć lat temu, kiedy obiekt został stworzony, była to pierwsza na świecie i jedyna podwodna restauracja. Chociaż jej projekt jest prawdopodobnie nieco przesadzony w swoim motywie "pod powierzchnią morza", to jednak pozostaje jedną z najbardziej wyjątkowych restauracji w Izraelu.

Aktualizacja: Niestety Podwodna Restauracja Red Sea Star została zamknięta.

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie
Strona miejsca

Adres

Eilat
Eilat
Izrael
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.