Piekielne Groty

Piekielne Groty w Szwajcarii zyskały bez wątpienia odpowiednią nazwę. Składają się one ze skręconych, splątanych formacji kamiennych oraz mrocznych podziemnych jezior. Podziemny teren sytemu jaskiń jest tak wielki, że aby zbadać jego wszystkie zakamarki, trzeba by było poświęcić na to wiele godzin.

Ta szwajcarska lokalizacja stała się tak legendarnym miejscem, że postanowiono umieścić tu liczne niesamowite światła oraz bezpieczne ścieżki, aby groty stały się bezpieczne i bardziej atrakcyjne dla turystó i odwiedzających. Sam rezultat tych starań jest oszałamiający, choć całość wygląda trochę tak, jakbyśmy przemierzali piekło.

Od czasu "modernizacji", Piekielne Groty w Szwajcarii stały się bezpieczne, a co za tym idzie napływa tu coraz więcej turystów, szczególnie, że można także wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem.

Uwaga!

Piekielne Groty są otwarte jedynie od końca marca do października, w trakcie zimy nie ma możliwości ich zwiedzenia.

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie
Strona miejsca

Adres

40 Baarburgstrasse
Neuheim, 6345
Szwajcaria
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.