Park rozrywki Imperium Karłów

Imperium Karłów (Dwarf Empire, Kunming, Chiny) wydaje się najbardziej wyzyskującym parkiem rozrywki na ziemi. Jednak pomimo politycznej niepoprawności tego współczesnego "freakshow", oferuje swoim małym ludziom szansę, aby zacząć życie od nowa w bezpiecznym, przyzwoitym środowisku.

W złożonym z maleńkich zamków przypominających grzyby parku rozrywki, prawie 100 krasnoludków mieszka i pracuje w Imperium Karłów. Dwa razy dziennie zabawiają turystów pieśniami i występami na żywo, a także specjalnym przemówieniem "króla" wioski.

Każdy spektakl zaczyna się od pojawienia się jego majestatu, w którym król noszący okulary przeciwsłoneczne macha do tłumu w powiewnym żółtym płaszczu z nadrukiem kolorowych grzybów. Karły w parku rozrywki mają wysokość od nieco ponad 0,6 metra do nieco ponad 1,2 metra, a każdy z nich ma do odegrania wyjątkową rolę, od osłoniętych strażników z fałszywymi mieczami po akrobatów.

Chociaż niektóre źródła podają, że Imperium Karłów było kolonią karłów, która później została przekształcona w park rozrywki, jest to nieprawda. Park jest w rzeczywistości przedsięwzięciem biznesowym, które zwabiło karły z całego kraju obietnicą lepszego życia. Chociaż wydaje się, że park wykorzystuje tych małych ludzi, każdy zarabia 147 dolarów miesięcznie z gwarancją mieszkań, co jest znacznie lepsze niż to, co zarabia większość ludzi w tym regionie Chin.

Oprócz zarobków, niziołkom oferowane są również porady i zajęcia dodatkowe. Surowy kontrast do ich dawnego życia, ponieważ większość z nich mieszkała na ulicach. Ponieważ życie w Imperium Karłów jest dość dobre, właściciele planują ekspansję, tworząc armię wielkości 800 - 1000 karłów z całych Chin.

Położenie

Park rozrywki i wioska "Imperium Karłów" znajduje się 40 kilometrów na południowy zachód od miasta Kunming w Chinach.

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie

Adres

Kunming Shi
Chiny
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.