Kosmiczny McDonald's w Roswell

W słynnym na całym świecie mieście Roswell w Nowym Meksyku, znanym z plotek o licznych widzianych tu spodkach UFO, lokalny McDonald's niszczy zupełnie wizerunek takich samych korporacyjnych restauracji i zostaje zbudowany na kształt statku kosmicznego.

Niedaleko od rzekomego miejsca katastrofy statku kosmicznego UFO znajduje się restauracja McDonald's, która nocą wybucha światłami licznych neonów, a w ciągu dnia błyszczy się niczym kosmiczny metal.

Wnętrze "statku" zawiera ogromne miejsce do zabaw dziecięcych, które jest podobnie tematyczne, wraz z maskotkami w skafandrach kosmicznych. Chociaż na całym świecie jedynie garstka McDonald'sów robi wszystko, by dopasować się do swojej społeczności pomimo przytłaczającego wpływu korporacyjnej zgodności wizerunku lokali, niewielu udaje się to do tego stopnia.

Jednak w mieście, w którym wszystko (nawet lampy uliczne i skrzynki pocztowe) jest inspirowane opowieściami o incydencie w Roswell, kosmiczna restauracja McDonald's w takiej formie bardzo tu pasuje..

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie

Adres

720 N. Main St.
Roswell, Nowy Meksyk, 88201
Stany Zjednoczone
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.