Współrzędne geograficzne:
19°25'59"N, 99°12'0"W

Kawiarnia i Księgarnia Cafebreria El Pendulo

Ta niesamowita dwupiętrowa kawiarnio-księgarnia Cafebreria El Pendulo w Meksyku oferuje zdrową porcję  drewnianych podłóg, balkonów z krzywymi zielonymi poręczami i żywych roślin, które wydają się wystawać z półek.

Cafebreria El Pendulo w Meksyku pobudzi Waszą wyobraźnię, a przynajmniej da Wam coś do czytania podczas picia kawy. Księgarnia i kawiarnia w jednym ma nowe tytuły oraz przedruki starszych książek w języku hiszpańskim i angielskim, a muzyka (CD i winyle), którą także można tu kupić, jest zapakowana w folię.

Kawiarnia i Księgarnia Cafebreria El Pendulo w Meksyku jest coraz mniej formalna, im wyżej wchodzimy. Stołowe posiłki na parterze, sofy do  czytania w kawiarni na pierwszym piętrze oraz bar na drugim piętrze. Księgarnia znajduje się w samym sercu Zona Rosa. Adres to: Calle Hamburgo 126 Col. Juárez, 06600 Meksyk.

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie
Strona miejsca

Adres

Polanco, Miguel Hidalgo 11560
Meksyk City, 11550
Meksyk
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.