Kristallhütte: Metalowy pająk, ważka i zakrwawione drzwi w alpejskich górach

Położona na końcu kolejki linowej Kristallhütte ultranowoczesna górska chata, która oferuje wyśmienitą kuchnię, modnych DJ-ów i eleganckie zakwaterowanie, która jest też całkowicie nietypową nowoczesną instalacją artystyczną przylegającą do zaśnieżonych stoków.

Przeznaczona dla młodych i bogatych (nawet niektóre kolejki były zaprojektowane przez BMW), Kristallhütte może wydawać się kolejnym luksusowym kurortem, który jest interesujący tylko ze względu na swoje bogactwo i wysoką cenę, ale dzięki silnemu zaangażowaniu we wdrażanie nowoczesnej sztuki w pobliżu malowniczych górskich szczytów, miejsce to staje się prawdziwym centrum surrealistycznych zdjęć.

Projekt samego domku jest całkowicie ultranowoczesny, łącząc tradycyjną drewnianą konstrukcję z desek i retro-futurystycznych wnętrz. Poza główną lożą, dzięki współpracy z wieloma artystami, znajdziemy tu oszałamiające dodatki do ośnieżonych szczytów, jak ogromna stalowa ważka, wolnostojące drzwi, które wydają się pokryte krwią, oraz wielkiego metalowego pająka.

Nawet jeśli weekendy spędzone w przytulnym domku na mroźnej górze nie dla nas, Kristallhütte jest warte odwiedzenia tylko dla tych fantazyjnych figur. Oczywicie, jeśli możemy sobie na to pozwolić.

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie
Strona miejsca

Adres

Postfach 4
Kaltenbach, 6272
Austria
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.