Kawiarnia Wampirów

Kawiarnia Wampira Vampire Café znajduje się daleko od słonecznego, komercyjnego obszaru Ginza. Jednak jeśli zdecydujecie się trafić do tego gotyckiego raju, traficie na całkiem udane połączenie turystycznego kiczu dla turystów z wystrojem rodem z pokojów Draculi.

Kawiarnia Wampira w Tokio (Vampire Café) pokryta jest od ściany do ściany czerwonym aksamitem, kelnerzy przyjmują rozkazy w ciemnych smokingach, a kelnerki w francuskich strojach pokojówki suną po czerwonej podłodze pokrytej imitacją czerwonej krwii. Od wystroju po dania, każdy najdrobniejszy szczegół został stworzony, by stworzyć ogromny i niesamowity krajobraz restauracji wampirów.

Siedząc na pokrytych czerwoną materią tronach, goście mogą napić się ciemnoczerwonego aperitifu przyozdobionego małymi czaszkami. Światło świec na trumnach migocze nadprzyrodzoną aurą wystarczająco potężną, by można było nabrać apetytu na bardziej krwawe smakołyki, szczególnie przy barokowej muzyce, która leci w ciemnej restauracji.

Atmosfera jest wystarczająca, aby klienci zapomnieli o żywym świecie flagowych sklepów i luksusowych butików zaledwie siedem pięter pod nimi i zatopili swoje zęby w krwawych potrawach Kawiarni Wampirów w Tokio.

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie
Strona miejsca

Adres

Lapeville 7F
Ginza 6-7-6, 6 Chome-7
Tokio
Japonia
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.