Hotel Sun Cruise

Wiele statków wycieczkowych można zobaczyć przy wschodnim wybrzeżu Korei Południowej, jednak w mieście Jeongdongjin jeden z nich znacząco wyróżnia się od reszty. Dlaczego? Z założenia statki dryfują po wodach Morza Japońskiego, jednak statek wycieczkowy, w którym znajduje się hotel Sun Cruise, znajduje się na skalistym klifie.

Uważany za pierwszy hotel na świecie w kształcie statku wycieczkowego,Sun Cruise Resort and Yacht ma ponad 150 metrów długości ponad 45 metrów wysokości. Olbrzymia łódź mieści w sobie 211 pokoi, sześć restauracji, ogród rzeźb oraz boisko do siatkówki.Dodatkowo to, że hotel znajduje się na wysokim klifie sprawia, że mamy wrażenie, jakbyśmy płynąc utknęli na mieliźnie.

Hotel Sun Cruise w Jeongdongjin w Korei Południowej znany jest w całym regionie ze swojego przyciągającego wzrok kształtu oraz, co ciekawe, na statku puszczane są odgłosy fal i ptaków morskich, aby jak najwierniej naśladować poczucie rzeczywistego rejsu, bez bujania i częstej choroby morskiej. W hotelu znajdziemy też obrotowy i panoramiczny bar, skąd można obserwować przepiękne wschody słońca.

W maju 2017 roku planuje się otwarcie drugiego hotelu na łodzi Sun Cruise, i choć dla wielu idea tego typu obiektów wydaje się nieco przesadzona, sam ten fakt pokazuje, że firmi dobrze się wiedzie i że skutecznie przynosi ona cząstkę morza na ląd.

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie

Adres

950-39, Heonhwa-ro
Gangneung
Korea Południowa
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.