Hotel Quinta Real

Podczas następnej podróży do Zacatecas zaplanuj starannie swoją garderobę. Jeśli planujesz pobyt w hotelu Quinta Real, prawdopodobnie wskazane byłoby unikanie noszenia czerwonych ubrań. Chociaż nie ma już tam byków, hotel doskonale oddaje ducha meksykańskiej areny do walki z bykami, więc być może trzeba się martwić o nadgorliwych gości, którzy być może wyskoczą ze swoich pokoi na widok czerwieni.

Chociaż w Hotelu Quinta Real nie ma już od 1975 roku walk byków, goście mogą poczuć, jak to jest być zarówno widzem, jak i bykiem. Zbudowany wokół prawdziwej areny walk byków w 1989 roku hotel przekształcił fotele widzów w luksusowe pokoje hotelowe z oryginalną areną walk byków w swoim centrum. Oprócz nowości spania na trybunach areny, detale, które zachowały się na ringu, budzą podziw.

Podczas gdy widzowie zostal zamienieni na kolonialny luksus, hotel Quinta Real jest nadal dobrym pierwszym krokiem do podjęcia bogatej historii starego Zacatecas.

Zedytowane przez: Miro Bolczyk
Komentarze
Zobacz na mapie
Strona miejsca

Adres

Segunda de Palomares
Zacatecas, 98000
Meksyk
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.