Hotel Miłości Rotary Love

Niestety obiekt Hotel Miłości Rotary Love został na stałe zamknięty.

Strona internetowa hotelu miłości Rotary Love opisuje swoje zakwaterowanie jako "mały i spokojny hotel, położony na prawym brzegu Paryża, kilka minut od Moulin Rouge".

Chociaż ten łagodny opis jest poprawny pod względem technicznym, nigdy nie nawiązuje do seksualnych tajemnic ukrytych za drzwiami tego intrygującego czteropiętrowego budynku oraz żądzy przeszłości, która podobno się tu kryje.

Historia obiektu jest niepewna, po części opowiedziana plotkami czy rozmowami. Mówi się, że w czasach swojej świetności na początku XX wieku hotel był kiedyś burdelem w stylu Belle Epoque, takich jak te przedstawione przez Toulouse-Lautreca w jego obrazach.

Skomplikowane schody i architektura budynku, a także jego lokalizacja w niegdyś centrum paryskiej dzielnicy czerwonych latarni, nadają wiarygodność tym legendom. Choć nie jest już buduarem dam, hotel miłości Rotary Love pozostaje seksownym miejscem na nocleg.

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie
Strona miejsca

Adres

4 rue de Vintimille
Paryż, 75009
Francja
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.