Hotel Crane

Jeśli obsługa ciężkich maszyn będąc piżamie wzbudza Twoje zainteresowanie, warto zwrócić uwagę na Hotel Crane w Harlingen w Holandii.

Mając niesamowity wygląd industrialny, Hotel Crane to luksusowy hotel w dźwigu portowym to luksusowy hotel z jedną sypialnią w holenderskim mieście rybackim Harlingen.

Pierwotnym przeznaczeniem żurawia, jeszcze przed turystyką, było przenoszenie masywnych kontenerów do portu na Morzu Północnym. Po przebudowie w 2003 roku został przekształcony w elegancki pensjonat. Nadmorski hotel Crane w Harlingen może pomieścić jedynie dwie osoby i ma taras widokowy, a nawet prysznic. Te zalety bledną, gdy zostanie to zestawione z najbardziej ekscytującą atrakcją hotelu: możecie sterować dźwigiem.

Tak, dźwig nadal działa i choć niestety nie można go wykorzystać do, chociażby, łapania ludzi z brzegu, można cieszyć się wyjątkową panoramą bez kłopotania się poruszaniem głową. Jeśli ktoś ma chrorobę lokomocyjną, nie jest to atrakcja dla niego, gdyż żuraw-hotel ma tendencję do kołysania się przy silnym wietrze.

Źródła

Komentarze
Zobacz na mapie

Adres

Dokkade 5
Harlingen, 8862
Holandia
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.