Gamirasu Cave Hotel: Hotel w Skałach oraz w Skalnym Mieście

Pobyt w hotelu Gamirasu Cave Hotel (Kapadocja, Turcja) wygląda jak noc w standardowym europejskim pensjonacie, a jednocześnie jak noc w luksusowym hotelu w stylu króla bizantyjskiego. Dzięki szerokiej gamie opcji hotel pozwala gościom uciec przed ciepłem Kapadocji w siedmiu naturalnie chłodzonych domach wykutych w jaskiniach w dawnym skalnym mieście z 30 różnymi pokojami.

Gamirasu Cave Hotel jest usytuowany w wiosce Ayvali w Kapadocji, gdzie goście mają możliwość nocowania w lokalnej architekturze, czyli w jaskiniach wyciętych w miękkiej skale wulkanicznej, w dawnym skalnym mieście. Po niedawnej modernizacji niektórych pokoi w hotelu, goście mają teraz wybór jednego z 28 standardowych pokoi lub w apartamentach: Bizantyjskim i Rzymskim. Oba pokoje emanują bogactwem i stanowią wyjątkową okazję do zapoznania się z historią regionu podczas podróży w wielkim stylu. Zarówno Cesarstwo Bizantyjskie, jak i Rzymskie zajmowały kiedyś Kapadocję.

Apartament Bizantyjski znajduje się w pobliżu 1000-letniego bizantyjskiego kościoła (również wykutego w skałach), ma także w prywatną saunę, mini bar i duży telewizor. Granice między luksusem a historią wydają się więc w hotelu Gamirasu zacierać. Niezależnie od tego, czego pragnie podróżnik, hotel Gamirasu w Turcji oferuje strategiczną lokalizację w centrum historycznego regionu Kapadocji.

Informacje dodatkowe

Do hotelu w skałach Gamirasu Cave Hotel (Ayvali, Kapadocja, Turcja) dowiezie nas darmowy bus ze wszystkich większych stacji w Kapadocji pomiędzy 9:30 aa 19:30.

Komentarze
Zobacz na mapie
Strona miejsca

Adres

Ayvali
Urgup
Hajvali, 50400
Turcja
RozumiemTa strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.